Astroloogiline nõustamine

veebruar 4, 2022 Blogi 0


Mille järgi endale astroloogi valida?

Astroloogia on subjektiivne. Tutvu alati astroloogi mõttemaailma ja maailmavaatega, sest tema tõlgendab sinu sünnikaarti läbi iseenda kogemuste, teadmiste ja uskumussüsteemi. Mina usun, et me inimestena oleme kõik väga võimsad. Eriti, kui me lõpuks aru saame, et meil on kõiges valik ja kõik valikud on ainult meie enda kätes. Murda mustreid ja elada sellist elu nagu sina siin ja praegu tahad, mitte sellist, mida alateadvuses salvestunud mustrid sulle järjest toodavad.

MINUST

Kas astroloogia on nagu ennustamine?

Astroloogia on minu jaoks lihtsalt sinu arhetüüpidega kaart, mis aitab veidi suunata ja selgitada sinu valikuid. Astroloogia ei ole ennustamine, kasutan sinu sünnikaarti sinu sisemaailma tõlgendamiseks. Minu käest ei saa vastuseid küsimustele, millal sa abiellud, millal sa lapse saad või millal su ellu tuleb see õige. Kui soovid oma sisemaailmas rohkem korda luua, siis on seanss sinu jaoks.

ASTROLOOGIAST

Kellele mõeldud?

Kõigile. Oleme kõik lihtsalt inimesed, meid ühendab samade tunnete tundmine, samade kogemuste kogemine ja samad südamesoovid – peamiselt on selleks olla armastatud, tunda lähedust ja sidet teiste inimestega, olla ühendatud. Kui see ei õnnestu, hakkame otsima lahendusi.

MINUST

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga