Grupp

facebooki
grupp:
astroloogia
naistele♀

Facebooki privaatne grupp

Astroloogia naistele

Oled oodatud osa saama teekonnast, et kohtuda päris endaga! Olen teejuht grupis astroloogi ja nõustajana, aitan sul liikuda fookusega sissepoole. See annab juurde eluväge, enesekindlust, elurõõmu ja elu hakkab kiiremini manifesteeruma sinu südamesoovide suunas.

Miks liituda?

Ülevaade hetkeseisudest

Saad teadlikumaks astroloogilistest hetkeseisudest. Planeetide liikumised, Kuu liikumine, retrograadsed planeedid, varjutused, kuufaasid nagu Kuu loomine või Täiskuu jpm.

Kontakt astroloogiga

Juhin gruppi ja sealseid vestluseid, vastan ka liikmete küsimustele. Suunan tutvuma enda sünnikaardiga ja jagan infot, kuidas õppida seda kaarti lugema.

Spirituaalne teadlikkus

Saad tasuta allalaetavaid faile ja palju muud põnevat infot müstikast ning inimkogemusest (tantra, hüpnoos, mees- ja naisenergia, hing, eelmised elud, arhetüübid, varjutöö jne.)

Tervendamise aspekt

Grupp aitab luua kontakti oma südamega ja suurendada teadlikkust. Valida elada südame, mitte ego järgi. Olla vaba ja luua selline elu, mis on sinu südamega sünkroonis.

Kuumakse 4.99 EUR
Ühe päeva hind 0.16 senti
Lisainfo grupiga liitudes

Astroloogia suunab Sind oma sisemise väe ärkamiseni!

Kuidas liituda?

Registreeri

Registreeri end alloleva lingi kaudu, et grupiga liituda.

Liitu

Facebookis taotle grupi Astroloogia Naistele ♀ liikmeks saamist.

Tasu

Tee esimene kuumakse küsimuste all oleva lingi kaudu või siin e-poes.

Liige

Peale makse tegemist saad ligipääsu grupile 24h jooksul.

Tervenemisest astroloogiaga

Astroloogiaga olen tegelenud 12 aastat ja see on olnud oluline tööriist ja aidanud mul mõista, mis minuga toimub ja miks. Tervenemise protsess ei ole alati ilus, sest peame kohtuma iseenda (ego) kõikide tahkudega, neid teadvustama. See on pikk protsess aga väärt seda ja astroloogiliste seisude abil on võimalik seda teha teadlikumalt.
Piret Laes
tunnetuslik ja teraapiline astroloog ning nõustaja