Sinu SÜNNIKAART INSPIREERIB SIND ENNAST ÄRA TUNDMA

Inimeseks olemise kogemuse ja teekonna kaardistamine

Mille järgi endale astroloogi valida?

Astroloogia on subjektiivne. Tutvu alati astroloogi mõttemaailma ja maailmavaatega, sest tema tõlgendab sinu sünnikaarti läbi iseenda kogemuste, teadmiste ja uskumussüsteemi. Mina usun, et me inimestena oleme kõik väga võimsad. Eriti, kui me lõpuks aru saame, et meil on kõiges valik ja kõik valikud on ainult meie enda kätes. Murda mustreid ja elada sellist elu nagu sina siin ja praegu tahad, mitte sellist, mida alateadvuses salvestunud mustrid sulle järjest toodavad.

MINUST

Kas astroloogia on nagu ennustamine?

Astroloogia on minu jaoks lihtsalt sinu arhetüüpidega kaart, mis aitab veidi suunata ja selgitada sinu valikuid. Astroloogia ei ole ennustamine, kasutan sinu sünnikaarti sinu sisemaailma tõlgendamiseks. Minu käest ei saa vastuseid küsimustele, millal sa abiellud, millal sa lapse saad või millal su ellu tuleb see õige. Kui soovid oma sisemaailmas rohkem korda luua, siis on seanss sinu jaoks.

ASTROLOOGIAST

Kellele mõeldud?

Kõigile. Oleme kõik lihtsalt inimesed, meid ühendab samade tunnete tundmine, samade kogemuste kogemine ja samad südamesoovid – peamiselt on selleks olla armastatud, tunda lähedust ja sidet teiste inimestega, olla ühendatud. Kui see ei õnnestu, hakkame otsima lahendusi.

MINUST

Pole aega ja võimalust tulla vastuvõtule?

VALMIMISEL!
Alateadvuse muutmise töövihikud. Leiad minu loodud töövihikud minu e-poest. Töövihikud aitavad sul läbi eneseanalüüsi tuua pinnale vajalikud mõtted, tunded ja mälestused.  Lisatud on erinevad harjutused ja nipid, kuidas ise oma alateadvust muuta. 

E-POOD

 

 
 
 

Astroloogia kirjeldab loodusrütme meie sees. Olles tasakaalus, liigume loodusega ühes rütmis. Oleme vooseisundus. 

Vooseisundi mõiste (ing flow) võttis kasutusele psühholoog Mihaly Csikszentmihalyi 1990. aastal. Vooseisund tähendab tegevusest täielikult haaratud olemist. Csikszentmihalyi avastas, et selles kõrgendatud teadvuse seisundis tuntakse tegevusest kõige rohkem rõõmu ja rahuldust. (National Geographic)

Selle seisundi saavutamiseks on hea olla teadlik iseendast, järgida oma sisemisi soove ja impulsse. Juhinduda iseendast, mitte kellegi teise soovidest.

Siis oleme flow’s ja iga meie valik ja otsus on autente, kuulub ainult meile nagu hingetõmme.