Astroloogiline sünnikaart on nagu meie teadvuse kaart - Astroloogiline nõustamine

Astroloogiline sünnikaart on nagu meie teadvuse kaart

Astroloogiline sünnikaart on nagu meie teadvuse kaart

aprill 30, 2024 Blogi 0

Teadvuse kaart, kus on peal erinevad arhetüübid meie psüühikas. C.G. Jung on öelnud, et me saame õnnelikud olla ainult siis kui oleme terviklikud, see tähendab, et me teadvustame ja aktsepteerime endas kõike. Jah ka negatiivseid, kättemaksuhimulisi, armukadedaid, destruktiivseid mõtte- ja käitumismustreid.

Kõige loomulikum asi mida inimene teeb, on see, et ta võtab omaks ainult hea, tunnistab endas neid osasid mis on tublid, tegusad ja toovad talle kasu. See on hästi loomulik ja alateadlik tegevus. Meis kõigis on varjupool olemas, seda mitte aktsepteerides ei ole meie mina pilt klaar, oleme loonud endast illusiooni. Astroloogiline sünnikaart näitab kõiki meie osasid. Varjupool ei ole midagi halba ega negatiivset, see on lihtsalt veel teadvustamata osa.

Saame õnnelikuks ainult terviklikuna, jõuame enda sees koju, kui oleme aktsepteerinud ennast ilma hinnanguteta. Olnud enda sisemisele lapsele ema ja isa, kasvatanud ta küpseks. Olnud talle toeks, kui ta vajab turvatunnet, lubanud tal olla haavatav ja lasknud tal ennast väljendada lubades kõiki emotsioone. Astroloogia aitab näha, kus on meie valukohad, milliseid varje me kardame enda taga. Aitab jõuda koju enda sees.

Me kõik oleme tulnud siia kogema midagi, sinu sünnikaart näitabki, millist kogemust on hing tulnud siia kogema. Läbi milliste õppetundide soovib hing kasvada ja evolutsiooni läbida.

Kuidas neid teadvustama osasid endasse integreerida? Esialgu läbi mõistuse, läbi teadvustamise, seejärel hakkab alateadvus toimetama, tooma ülesse mälestusi ja tundeid, mis vajavad vabastamist. See on protsess ja sellele tuleb anda aega. Teadvustamata osa hakkab kooruma nagu sibul, kus kiht kihi haaval jõuad lähemale autentsele osale endast – eemaldad kõik egokihid, valeuskumused ja teiste antud hinnangud, jõuad enda tõelise tuumani. Ja nii kiht kihi haaval, kuni sinust saab tervik. Kuni liblikas on valmis ja võib hakata lendama.

Muuda oma elu seest väljapoole. Sinu elus ei saa olla mitte millestki puudus, kui sinu sees on kõik olemas!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga